Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

So Blonde: Blondynka w opałach (2008)

Komputerowa gra przygodowa, której główną bohaterką jest Sunny (głosu użyczyła Aneta Zając).

Siedemnastoletnia blondynka Sunny Blonde to typowa Amerykanka, którą bogaci rodzice rozpieszczają do granic możliwości. W życiu niczego jej nie brakuje: ma pieniądze, krąg wielbicieli i nieograniczony dostęp do kosmetyczki.
W zamian jednak Sunny musi od czasu do czasu się poświęcić. Jedną z takich okazji jest rocznica ślubu jej rodziców, którym zamarzył się z tego tytułu romantyczny rejs po Karaibach, na którym, chcąc nie chcąc, nie może zabraknąć latorośli małżonków. Pewnego dnia Sunny, chcąc zabić czymś nudę, spaceruje samotnie po pokładzie. Nagle zrywa się sztorm, który w nieznanych okolicznościach wpycha ją do szalupy ratunkowej. Następnego dnia budzi się na brzegu jakiejś wyspy. Jej telefon nie działa, makijaż się rozmazał, a okolica nie wskazuje na to, by w pobliżu znajdowało się jakieś centrum handlowe – najgorszy koszmar każdej nastolatki pokroju Sunny. (Wiki)

Oficjalna strona gry [PL] | Kup grę!

AVON kontra Rak Piersi (2013)

Wielka Kampania Życia. Akcja „Dbam o siebie dla Ciebie”.
Aneta przyłączyła się do Wielkiej Kampanii Życia, ponieważ wie, jak ważna jest profilaktyka i że wcześniej wykrytego raka o wiele łatwiej wyleczyć. Aktorka wykonuje badania regularnie od wielu lat, nie ograniczając się do USG piersi. Odwiedza lekarzy specjalistów, robiąc swoisty „przegląd” stanu organizmu. Przeznacza ten czas dla siebie, myśląc jednocześnie o najbliższych. „Kobiety poświęcają czas rodzinie, zapominając o sobie – mówi Aneta – a przecież ich zdrowie powinno być najważniejsze dla tych, o których się troszczą. Wspieram akcję AVON kontra Rak Piersi również dlatego, że będąc mamą chcę zapewnić moim synkom szczęście i uśmiech na co dzień. A moje zdrowie to gwarancja ich radości.”

Badania to nie wszystko. W profilaktyce ważna jest dieta i styl życia. I Aneta doskonale o tym wie. Nawet wtedy, gdy jest zapracowana na planie serialu, odżywia się regularnie, jedząc pięć posiłków dziennie. Kilka miesięcy temu zaczęła uprawiać jogging, dołączając do stale rosnącej grupy fanów biegania. „Chciałam mieć czas tylko dla siebie, by móc odpocząć i się wyciszyć. Bieganie to rodzaj medytacji, oczyszcza umysł, a jednocześnie wzmacnia ciało. Po kilku miesiącach zauważyłam, że czuję się lepiej, a mój organizm jest bardziej odporny i wytrzymały.” Dlatego aktorka zachęca do zbalansowanej diety i zdrowego stylu życia, które mogą zmniejszyć ryzyko zachorowania nie tylko na raka.

Aktorka przekonuje kobiety do dbania o siebie i zaprasza na 16. Marsz Różowej Wstążki, który odbędzie się 5 października w Warszawie. „Dbajcie o siebie dla siebie i dla waszych najbliższych. Zabierzcie ze sobą całe rodziny na Marsz Różowej Wstążki, bo będzie to wspaniała okazja do spędzenia dnia w gronie najbliższych!” (WKZ)

WielkaKampaniaZycia.pl

„Ratuj maluchy i starsze dzieci też” (2013)

Kampania Fundacji Rzecznik Praw Rodziców „Ratuj maluchy i starsze dzieci też”.
 


Fundacja „Bajkowa Fabryka Nadziei” (2014)

Kampania „Pomaluj dziecięcy świat”.
Podaruj 1% podatku na rzecz dziecięcych oddziałów onkologicznych. KRS 0000352023

Bajkowa.eu | Facebook

ASUS Polska (2014)

Akcja „Żyj mobilnie z ASUS T100!”.

Konkurs skierowany jest do osób, które kochają życie mobilne. Aby wziąć w nim udział, wystarczy polubić fanpage ASUS Polska, a następnie przygotować 2 różniące się 5 szczegółami zdjęcia, przedstawiające osobę, która pracuje poza biurem. Autorzy trzech najbardziej kreatywnych zgłoszeń zostaną nagrodzeni Transformer Bookiem T100, urządzeniem łączącym w sobie cechy ultralekkiego laptopa oraz wielodotykowego tabletu z systemem Windows 8.1. Konkurs potrwa do 23 lipca 2014 roku.

Więcej

Bieg w sukniach ślubnych (2014)

Pomoc Julii Torli, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.
Zdjęcia

„Warszawa Business Run” (2014)

Bieg na rzecz fundacji Jana Meli.
Zdjęcia

Akcja „Budzimy Olę” (2014)
Aleksandra Trzcińska w lutym 2013 roku uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Wypadła z okna na 3. piętrze. Uraz głowy sprawił, że od tamtej pory jest w śpiączce. Trzy miesiące przebywała w szpitalu w Rzeszowie, potem trafiła do warszawskiej kliniki Budzik przy Centrum Zdrowia Dziecka, założonej przez fundację aktorki Ewy Błaszczyk. Po rocznym pobycie pod koniec sierpnia 2014 roku Ola wróciła do domu w Oławie. Akcja wysyłania listów i kartek pocztowych 16 września to pomysł jej przyjaciółki, Klaudii Szubartowicz. „Przez przypadek trafiłam w internecie na artykuł, w którym podkreślano, jak ważne w wybudzaniu ze śpiączki są pozytywne emocje.”

Akcję „Budzimy Olę” popierają gwiazdy: topmodelka Joanna Krupa, fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, a także aktorzy „Pierwszej miłości”: Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Maciej Tomaszewski i Aleksandra Zienkiewicz. Zdjęcia, na których trzymają kartki z hasłem „Budzimy Olę” można znaleźć na stronie wydarzenia na facebooku. Wydarzenie to polubiło już ponad 1,5 tysiąca internautów.

Adres do wysyłki kartek i listów:
Aleksandra Trzcińska
ul. Browarniana 5a/7, 55-200 Oława
Do każdej koperty z kartką lub listem trzeba włożyć balonik. „Gdy Ola się obudzi, wszystkie nadmucha i wyśle do nieba, w ten sposób dziękując za otrzymane listy.” – wyjaśnia Klaudia Szubartowicz.

Facebook

Kalendarz „Bohater kontra bohater” (2014)
Charytatywny kalendarz fundacji „Pomóż Im”. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na realizację projektu Fundacji: „Bajkowe pokoje”, w ramach którego spełnione zostaną marzenia podopiecznych i ich rodzin o modernizacji lub remoncie ich pomieszczeń socjalnych.

pomozim.org.pl