Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

– Urodzona 19 kwietnia 1982 roku w Warszawie.

– Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie fortepianu.

– Jako dziecko była członkinią zespołu „Fasolki”.

– Za drugim podejściem dostała się na studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera (PWSFTviT) w Łodzi. Łódzką filmówkę ukończyła w 2006 roku, zdobywając tym samym tytuł magistra sztuki.

– W 2008 roku brała udział w III edycji programu „Jak oni śpiewają”. Zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników.


– Udzieliła dubbingu w grze „So Blonde: Blondynka w opałach” w 2008 roku, jako główna bohaterka – Sunny.


– Ma młodszego brata – Karola.

– Ma dwójkę dzieci – Michała i Roberta (bliźniacy).

– W 2013 roku wzięła udział w kampanii Fundacji Rzecznik Praw Rodziców „Ratuj maluchy i starsze dzieci też”.


– W 2014 roku została jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym ostatecznie wygrała Kryształową Kulę.

– Aneta Zając i Stefano Terrazzino byli pierwszą parą, która zdobyła 40 punktów za taniec w pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.


– To po tańcu Anety i Stefano Beata Tyszkiewicz wypowiedziała słynną frazę: „No jeszcze nikt mi nigdy nogami na stole przede mną nie zap*******ł”.