Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

„Stworzyłam subtelny zestaw pełen szyku i naturalności. Jeśli chcesz poczuć się ekskluzywnie, to pudełko jest dla Ciebie.”

InspiredBy jest kwartalną subskrypcją zestawu przygotowanego przez wybraną przez Ciebie osobę. Raz na 3 miesiące otrzymasz nową przesyłkę zawierająca list oraz niezwykłe prezenty. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Zestaw pozostaje niespodzianką do dnia pierwszej wysyłki.

InspiredBy to innowacyjny kanał komunikacji, w postaci pudełka tworzonego przez gwiazdy, łączący znane i podziwiane osoby z ich fanami. To możliwość bliższego poznania autora i wybranych przez niego przedmiotów.

InspiredBy to wyjątkowy sposób na kontakt ze znanymi osobami, które nas inspirują, interesują lub są naszymi autorytetami. To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu!

W pudełku znajdziesz zestaw oryginalnych, ekskluzywnych przedmiotów, wybranych przez Twojego idola. Mogą to być kosmetyki, książki, płyty, gadżety oraz akcesoria i biżuteria. Przedmioty, które są ponadczasowe, praktyczne i ekscytujące, a każdy odzwierciedla osobę, która go wybrała. Otrzymasz również uzasadnienie, dlaczego ten produkt jest dla niej ważny. Możesz więc otrzymać ten sam rodzaj notatnika, którego Twój ulubiony autor używał do notatek przy tworzeniu swojego bestsellera. Może to być również przedmiot, który znany artysta nosi przy sobie podczas ważnych wydarzeń. Istotne jest, aby każdy przedmiot odzwierciedlał i przekazywał Ci dodatkowe, często nieznane informacje, tworząc niezwykłą historie o osobie, która Cię inspiruje lub którą podziwiasz (InspiredBy).

Komentowanie zostało wyłączone.