Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

Mottem akademii była siła kobiecości w biznesie i wcielanie się w różne role – np. matki, żony, bizneswoman czy kochanki – w życiu codziennym.

Do wydawnictwa czasopisma zaproszono 16 Cosmodziewczyn. Organizatorzy byli pod wielkim wrażeniem, jak bardzo dojrzałe i świadome swojej kobiecości są uczestniczki. Podkreślano również, że to właśnie takie kobiety jak one, są dla nich największą inspiracją przy tworzeniu magazynu Cosmopolitan, ale też i programu całej Akademii.

Na uczestniczki tej edycji czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji: kulinarne cuda, wyczarowane przez restaurację Grand Kredens i cukiernię Le Vanille, pyszne soki od Phillips, spotkanie z wyjątkowymi gwiazdami: Anną Dereszowską, Anną Wendzikowską, Anetą Zając i Romą Gąsiorowską, rewelacyjne warsztaty Mateusza Grzesiaka – coacha i psychologa, spotkanie z twórczynią marki AA – Dorotą Soszyńską, modowe metamorfozy z marką Reserved i stylistkami Cosmo oraz rozmowa o idealnej cerze i najnowszych produktach firmy Philips z lek. medycyny estetycznej – Moniką Bujanowską. A także niespodzianka: magiczny masaż głowy, wykonany przez ekspertki z orientalnego Spa w Hotelu Warszawianka.

***

Z okazji urodzin, życzymy Anecie wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!

Komentarze: 1
Napisane przez: Mateusz
19.04.2015

Marysiu dla ciebie twoje urodzinowy dla ciebie wszystkiego najlepszego z okazji