Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

Już we wtorek o 22.30 zobaczymy Anetę u Kuby Wojewódzkiego. Drugim gościem będzie Grzegorz Halama.

Tak dziennikarz poinformował fanów na Facebooku, że w ten piątek nagrywa z nią odcinek:

„Do grzecznych dziewczynek przychodzi święty Mikołaj, do niegrzecznych, pozostali chłopcy… Jutro nagrywam program z ANETĄ ZAJĄC” – pisze gwiazdor

***

Aneta udzieliła wywiadu portalowi Naszemiasto.pl. Oto i on:

Aneta Zając o bieganiu: „Miłością do tego sportu zaraził mnie mój brat”

Pojawiła się Pani na premierze nowych butów biegowych, jest Pani też aktywną osobą na co dzień. Czy to znaczy, że bieganie jest jednym z Pani ulubionych sportów?
Uwielbiam biegać. Miłością do tej aktywności zaraził mnie mój brat. Złapałam tego bakcyla, a teraz, kiedy pojawiło się piękne, wiosenne słońce, pewnie coraz więcej osób zacznie trenować na dworze.

A Pani chętniej biega na dworze czy może na bieżni na siłowni?
Wolę jednak na świeżym powietrzu, chociaż wiadomo, że kiedy była zima, spędzałam więcej czasu na siłowni. Ale wkrótce na pewno wybiorę się na trening na zewnątrz.

Biegała Pani kiedyś nocą? Teraz organizacja takich nocnych biegów staje się bardzo modna.
Tak, biegłam. To było rok lub półtora roku temu. Odbyła się wtedy taka nocna impreza biegowa przeznaczona dla kobiet.

Czy do takiego biegania trzeba się jakoś przygotować? Na przykład inaczej się ubrać?
Wydaje mi się, że nie. Takie biegi są zazwyczaj w okresie letnim, kiedy jest ciepło, więc po prostu zakładasz buty i wychodzisz ćwiczyć. Podoba mi się też, że wieczorem nie ma słońca, które w dzień razi i świeci nam prosto w oczy.

A jakieś elementy odblaskowe lub latarki?
Nie, nie, nigdy z tego nie korzystałam (śmiech). Światło parkowych latarni w zupełności wystarczy. Zakładam buty, strój, słuchawki na uszy i biegnę.

Czy takie nocne bieganie ma jakieś szczególne zalety?
Czy ja wiem? Generalnie samo uprawianie tego sportu bardzo wiele daje naszemu organizmowi. Ta dyscyplina w rzeczywistości jest dobra praktycznie dla każdego, niezależnie od płci czy wieku. Trzeba po prostu to poczuć. No i oczywiście kupić odpowiedni sprzęt.

Preferuje Pani trening po śniadaniu czy przed?
Nie mam określonych przyzwyczajeń. Wychodzę na trening o różnych porach dnia – to zależy od tego, kiedy akurat mam chwilę wolnego czasu.

Naszemiasto.pl

Komentowanie zostało wyłączone.