Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

Na naszej stronie został otwarty nowy dział: Wywiady. Wkrótce znajdziecie tam wszystkie wywiady przeprowadzone z Anetą. Zapraszamy do odwiedzania nowej części strony oraz do lektury!

Komentowanie wyłączone

Zapraszamy do odwiedzenia odświeżonej galerii. Poza nowym wyglądem galeria posiada już dużo zdjęć, które są dodawane do niej na bieżąco.

***

Już w sierpniu ukaże się nowy numer czasopisma „Moje smaki życia”, na okładce którego pojawi się Aneta. Magazyn do kupienia w sieci sklepów Biedronka.
Aktualizacja: Do galerii została dodana okładka „Moje smaki życia”.

Witajcie na pierwszej fanowskiej stronie poświęconej polskiej aktorce – Anecie Zając! Została ona założona przez jej fanów, dla fanów. Nie udałoby się to bez pomocy wydawców magazynu Grazia oraz Marleny Bielińskiej, która wyraziła zgodę na wykorzystanie zdjęć aktorki oraz udostępniła je nam w najlepszej możliwej jakości. Wiele zawdzięczamy również Fan-Strefie.pl, która udostępniła nam hosting. Serdecznie dziękujemy!

Strona nadal jest w budowie, gdyż pragniemy dostarczać Wam jak najwięcej informacji o Anecie na możliwie najwyższym poziomie. Aktualnie dostępne są już działy: Biografia, Ciekawostki oraz Inne projekty. Niebawem uruchomimy galerię zdjęć, którą stopniowo będziemy aktualizować.

Mamy nadzieje, że nasza strona przypadnie Wam do gustu i będziecie ją odwiedzać codziennie. Zachęcamy Was także do polubienia nas na Facebooku.