Zapraszamy do polubienia oficjalnego fanpage'u Anety Zając na Facebooku! Aby przenieść się na stronę aktorki, kliknij w obrazek powyżej lub w "Lubię to!" znajdujące się poniżej.

Oficjalna strona serialu "Pierwsza miłość", emitowanego przez telewizję Polsat od 2004 roku.Oficjalna strona Salt Management - agencji zarządzającej wizerunkiem Anety.

W sieci pojawił się nowy zwiastun „Pierwszej miłości”:


***

Ostatnio pojawiły się spekulacje, że Aneta nie jest zadowolona ze swojego managementu i rozważa zmianę. Agencja Salt Management tak odniosła się do tych doniesień:

„Aneta Zając nie rozważa zmiany agencji. Nasza współpraca układa się wspaniale i jest oparta na wzajemnym zaufaniu oraz ogromnej sympatii. Kariera naszej Klientki rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Już w styczniu zobaczymy Anetę w dwóch nowatorskich i debiutujących w Polsce projektach komercyjnych. Poza tym aktorka intensywnie dba o formę, gdyż przygotowuje się do projektu wymagającego doskonałego przygotowania fizycznego – nie, nie będzie skakać ze spadochronem ani nie leci na Marsa. Zdradzimy szczegóły już w grudniu. W najbliższą środę finalizujemy rozmowy z polska marką odzieżową, której Aneta Zając będzie twarzą.
Do tego dochodzą działania dla marki ASUS i Thecadess (cześć z Państwa powinna zarezerwować datę 13 listopada), które na bieżąco realizujemy.
Eventy? No tak, najbliższe dni będą pracowite – gościnny występ na pokazie Violi Piekut, obecność na bardzo kameralnym otwarciu włoskiej restauracji, obecność na pokazie mody duetu Projektantów uwielbianych przez wszystkich oraz na gali fundacji Pomóżmy im…
Do tego zdjęcia do serialu i gra na deskach Teatru Capitol oraz cotygodniowa audycja w rozgłośni radiowej…

No cóż. Skoro to wszystko nazywa się nic, to naprawdę prosimy o rade jak można lepiej i więcej. Przy założeniu, że szanujemy prywatność naszej Klientki i nie pokazujemy jej z dziećmi lansując przy tym producentów wózków i innych gadżetów, nie wpuszczamy mediów do jej domu ani nie pokazujemy tego co i dla kogo trzyma w lodówce…

Z poważaniem,

Karo i Urszula”

Komentowanie wyłączone